چگونه در کنکور تک رقمی شویم؟رمز و راز رتبه های تک رقمی چیست؟ No ratings yet.

موفقیت نردبان موفقیت

راه و روشی که مثل یک راز پنهان مانده است و کمتر درباره آن صحبت میشود.حتی در بسیاری از کلاس ها و آموزش هایی که قبل از کنکور برگزار میگردد به این موضوع مهم پرداخته نمیشود.اهمیت این موضوع از برنامه ریزی برای درس خواندن و شیوه درس خواندن نیز بیشتر است.

متاسفانه به این موضوع کمتر پرداخته میشود ولی اکثر افرادی که در کنکور نفر اول میشوند و کسانی که رتبه تک رقمی در کنکور دارند از این روش استفاده نموده اند.

این راه و روش مهم چیست؟

در یک کلام مراقبه،تجسم خلاق و شرطی سازی ذهن.

قانون کمترین تلاش،بیشترین نتیجه یکی از قوانین مهم کائنات است که تنها در مراقبه میتوان به این مهم دست یافت.

با انجام مراقبه به جای کمیت میتوان کیفیت را بالا برد.

با انجام چند دقیقه مراقبه صحیح قبل از درس خواندن میتوانید،به سادگی بیاموزید و مطلبی را که خوانده اید،هرگز فراموش نخواهید کرد.این شیوه درس خواندن را درس خواندن با کیفیت بالا مینامند.

بسیاری از دانش آموزان با این راه و روش آشنا نیستند.تلاش زیاد برای درس خواندن میکنند ولی متاسفانه نتیجه کمتری دریافت میکنند.وقتی با این افراد صحبت میکنید به شما خواهند گفت که من چندین بار این مطلب را خوانده بودم ولی سر جلسه امتحان یا جلسه کنکور آن مطلب را فراموش کردم.بعضی ها هم عنوان میکنند که چون استرس داشتم،فراموش کردم.البته استرس هم یکی از عامل های فراموشی در لحظه هست ولی با مراقبه یاد میگیرید که در کمترین زمان با چند تنفس عمیق،استرس لحظه ای در جلسه امتحان را به آرامش تبدیل کنید،پس نگران استرس سر جلسه کنکور یا امتحان هم نباشید چون به سادگی قابل رفع میباشد.

مراقبه ، تجسم خلاق و شرطی سازی ذهن را بیاموزید و با کمترین تلاش با بیشترین آمادگی در کنکور رتبه تک رقمی دریافت کنید.

(مراقبه قبل از درس خواندن<تقویت حافظه و یادگیری>-خودهیپنوتیزم تلقینی و برنامه ریزی-مراقبه تلقینی عبارات تاکیدی-مراقبه کوتاه تنفسی سر جلسه امتحان<آرامشی>-تجسم خلاق و تصویر سازی ذهنی-شرطی سازی و تلقین به ناخودآگاه با عبارات تاکیدی روزانه صوتی <اعتماد به نفس و موفقیت تحصیلی>)

این سه پکیج آموزشی به سادگی میتواند شما را در امتحانات و در کنکور و در زندگی موفق کند.

آموزش مراقبه

دانلود آموزش مراقبه

پکیج آموزشی جادوی راز سادگی

دانلود آموزش جادوی راز سادگی

پکیج آموزشی ایجاد باور خوش شانسی

میخواهم الان آموزش ایجاد باور خوش شانسی را تهیه و دانلود کنم

لطفا محبوبیت مطلب را ستاره گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 1 =