چگونه تله پاتی بیاموزیم؟ و چگونه به سادگی تله پاتی انجام دهیم؟ 5/5 (3)

جسم،ذهن،روح مسیر سلامتی

چگونه تله پاتی بیاموزیم؟ و چگونه به سادگی تله پاتی انجام دهیم؟

تله پاتی ارسال فکر و احساس از راه دور میباشد.انجام تله پاتی و آموختن آن بسیار ساده است و نیاز به استعداد خاصی نیست.البته بعضی از افراد سریعتر و راحت تر این مورد را یاد میگیرند.

با تمرین هر کسی میتواند تله پاتی را بیاموزد و از آن در مواقع مورد نیاز استفاده کند.

در زندگی برای اکثر افراد زمان هایی بوده که ناخودآگاه، فکر و احساسش را به شخص دیگری ارسال نموده و آن شخص این احساس را دریافت و نسبت به آن واکنش نشان داده است.

با تله پاتی میتوانید از راه دور یک دعوا و قهر را به آشتی تبدیل نمائید.

با این آموزش میخواهیم بیاموزیم که هر زمان خواستیم از تله پاتی استفاده کنیم و فکر و احساسمان را انتقال دهیم.

تهیه و دانلود آموزش تکنیک های تله پاتی

آموزش تکنیک های تله پاتی :

در این آموزش قدم به قدم با انواع تله پاتی آشنا میشوید و به سادگی با انجام تمرین ها یاد میگیرید که هر موقع نیاز داشتید، بتوانید با استفاده از تکنیک ها، تله پاتی انجام دهید.

انواع تله پاتی: تله پاتی ذهنی،تله پاتی عشق و محبت،تله پاتی تلقینی،تله پاتی برای درمان،تله پاتی الهی و….

با تله پاتی الهی میتوانید اگر گمشده ای دارید آن را بیابید.اگر به دنبال راه حلی هستید،بهترین راه حل را بیابید و جواب سوالات خود را با تله پاتی الهی دریافت میکنید.بهترین تصمیم را وقتی سر دو راهی در زندگی هستید با تله پاتی الهی بگیرید.

بعد از انجام تمرین ها،تکنیک های تله پاتی برای شما آورده شده است که در کمترین زمان بتوانید تله پاتی انجام بدهید و از آن لذت ببرید.با این تکنیک های ساده و کاربردی در هر زمان تمایل داشتید به سادگی تله پاتی انجام دهید و از آن لذت ببرید.

تمرین های روشن بینی (پیشگویی وقایع) و پسیکومتری و تله کینزی ( جابجا کردن،خم کردن و شکستن اجسام از راه دور با قدرت ذهن) برای شما آموزش داده میشود.البته این موارد نسبت به تله پاتی مقداری مشکل تر هست و نیاز به تمرین بیشتری دارد و با استاد بهتر میتوان نتیجه گرفت ولی تله پاتی را هر شخصی با تمرین به سادگی یاد میگیرد.

بسیاری از جواب ها و راهنمایی ها را در حین خواب و با خواب دیدن دریافت میکنیم.مراحل خواب دیدن و اطلاعاتی درباره خواب دیدن نیز در این مجموعه وجود دارد.

اگر تمایل دارید بیشتر در مورد تله پاتی بدانید و اگر تمایل به تهیه و دانلود مجموعه آموزش تله پاتی و آموختن تمرین ها و تکنیک های تله پاتی هستید،روی کلید زیر کلیک کنید تا به صفحه محصول هدایت شوید.

تهیه و دانلود آموزش تکنیک های تله پاتی

لطفا محبوبیت مطلب را ستاره گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =