اصفهان . نجف آباد

پنج تکنیک موثر آب کردن غب غب و افزایش زیبایی صورت

۵ تکنیک موثر برای آب کردن غب غب صورت و افزایش زیبایی

مهمترین زمان برای فرم دهی صورت و زیبایی هرچه بیشتر صبح می باشد، زمانی که صورت یک شب طولانی و یک افتادگی را تجربه کرده است .اگر روزانه این نرمش ها را به صورت خود ندهید،طی زمان کوتاهی به افتادگی ماهیچه های صورت مبتلا شده و زیبایی خود را از دست می دهید. زرنگ باشید با این چند تکنیک، زیبایی را برای خود بخرید.

۱-هر روز صبح یک کشیدگی در قسمت فک و گردن خود ایجاد کنید به طوری که چانه و دندان های شما به سمت جلو کشیده شود و این کشیدگی را یک دقیقه نگه دارید و رها کنید.چند مرتبه این کار را انجام دهید.

۲-انگشتان به خصوص انگشت شست نقش بسزایی در زیبایی دارند.اگر می خواهید غب غب خود را آب کنید به دور انگشت شست خود یک کش سبز بیندازید یا با رنگ سبز به دور آن حلقه های سبز بکشید.

۳-هر روز به خصوص صبح با دو انگشت شست دست های خود را به صورت پرانتزی به زیر فک خود بکشید حدودا پنج بار این کار را انجام دهید.

دانلود آموزش طب فشاری

۴-از حرکات استفاده کنید.سعی کنید دائما دهان و فک خود را حرکت دهید، حرکات به جلو،کناره ها مثل اینکه در حال جویدن آدامس هستید.

۵-انگشت شست خود را از بالا بگیرید و چرخش دهید، با فشار ملایم ماساژ دهید این کار علاوه بر رد شدن گرفتگی های گردن باعث زیبایی در قسمت غب غب و گردن شما می شود.

این ۵ تکنیک ساده را هر روز صبح بعد از بیدار شدن از خواب برای آب کردن غب غب خود انجام دهید.

آموزش های ساده و کاربردی سایت راز ساده

[star_rating themes=”flat”]

لطفا محبوبیت مطلب را ستاره گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =