اصفهان . نجف آباد

ماساژ زیبایی

ماساژ زیبایی

روزانه ورزش می کنیم و از این طریق به زیبایی و تندرستی اندام خود اهمیت می دهیم اما با این وجود از زیبایی صورت خود غافلیم و هر روز با گذر زمان زیبایی خود را از دست می دهیم و دچار افتادگی ماهیچه های  صورت می شویم در صورتی که ماهیچه های صورت هم مانند بدن نیاز به ورزش دارند تا این زیبایی برای شما حفظ شود.

با ماساژ صورت از این افتادگی ها جلوگیری کنیم و ماهیچه های صورت خود را تقویت کنیم.

دانلود آموزش طب فشاری

۱-برای جلوگیری از افتادگی ابرو ها هر روز به مدت ۱۰ دقیقه از نقطه ی انتهایی ابرو را به هر حالتی که دوست دارید حالت دهید ،بکشید و نگه دارید و یا از چسب نواری استفاده کنید و این فرم دهی و کشیدگی را با زدن چسب ایجاد کنید.

۲-وسط فاصله ی دو ابرو را به سمت بالا حالت دهید و نگه دارید این کار از افتادگی ابرو از ناحیه ی تاج ابرو جلوگیری می کند.

۳-چشمها را به سمت بالا بکشید ولی با فشار نباشد زیرا باعث ایجاد چروک در کناره ها و پایین چشم می شود.

۴-بینی از اجزایی است که می توانیم به راحتی حالت دهیم.نیروی جاذبه ی زمین نوک بینی را به سمت خود می کشاند و باعث بد فرم و تیز شدن نوک بینی می شود.روزی ده دقیقه با دو انگشت اشاره ی خود به آرامی زیر نوک بینی خود بزنید به حالت رفت و برگشت و با این کار باعث حالت دادن نوک بینی به سمت بالا شوید.

۵-برای صورت خود گونه سازی کنید البته این کار بسیار حساس است و بهتر است توسط یک ماسور خبره انجام شود.گونه برای یک خانم نماد قدرت است.از خط گونه به سمت بالا به طرف لبه ی بالایی گوش حالت دهید این ساختار باید هم اندازه تشکیل شود ،از شکستگی گونه ها  و بزرگ و کوچک شدن آن ها بپرهیزید.

دانلود آموزش طب فشاری

۶-وقتی خانمی به سن ۴۰ سالگی می رسد دچار افتادگی پوست در فک صورت خود می شود و در قسمت پایینی لب خود به اندازه ی یک مثلث دچار تورفتگی می شود و دچار افت چربی می شود.هر روز زبان خود دور تا دور دهان بچرخانید تا باعث تقویت ماهیچه های دهانی خود شوید و برای سفت کردن شلی پوست فک خود آن را به سمت پایین، به سمت لاله ی پایینی گوش رول کنید.

۷-ناحیه ی گونه را به سمت کناره ی چشم و شقیقه فرم دهید و این قسمت گونه را با انگشت خود به آرامی بکشید تا باعث گل افتادن سر لپ های شما شود.

۸-لب های خود را غنچه کنید و نقطه ایی در گودی بالای لب است که این نقطه مختص زیبایی می باشد این نقطه را ماساژ و فشار دهید.در دو طرف لب هم نقطه ی زیبایی وجود دارد این نقاط را هم ماساژ و فشار دهید.

۹-تاج ابرو و انتهای ابرو را فشار دهید علاوه بر زیبایی باعث کاهش استرس نیز می شود.

۱۰-پایین چشم را ماساژ آرامی دهید این کار علاوه بر تقویت کلیه ها باعث زیبایی نیز می شود.به صورت دایره وار دور چشم های خود را ماساژ دهید.

۱۱-خط پرانتزی دور لب خود را با گذاشتن انگشتان اشاره بر روی آن به آرامی لمس کنید.(برای رفع کامل این خطوط در جای دیگر کامل توضیح داده شده است).

آموزش های ساده و کاربردی سایت راز ساده

۱۲-رفتار و اخلاق خود را تغییر دهید به خصوص برای فرم گرفتن و زیبایی چشم ها.اگر شما بسیار دقیق،جزیی نگر ،حساس،بدبین و بدجنس و بد ذات باشید چشم شما به حالتی تیز و کشیده با پشت چشم در صورت شما ظاهر می شود اما اگر شما قلبی بزرگ و رئوف و مهربان داشته باشید چشمان شما ناخودآگاه به سمت درشت شدن می رود.موج لطافت و مهربانی و معصومیت در چشمان شما دیده می شود.

۱۳-حواستان به غب غب تان باشد هر روز کشیدگی را در قسمت غب غب خود ایجاد کنید. هر روز صبح یک کشیدگی در قسمت فک و گردن خود ایجاد کنید به طوری که چانه و دندان های شما به سمت جلو کشیده شود و این کشیدگی را یک دقیقه نگه دارید و رها کنید.حدودا سه مرتبه این کار را انجام دهید. انگشتان به خصوص انگشت شست نقش بسزایی در زیبایی دارند.اگر می خواهید غب غب خود را آب کنید به دور انگشت شست خود یک کش سبز بیندازید یا با رنگ سبز به دور آن حلقه های سبز بکشید.

هر روز به خصوص صبح با دو انگشت شست خود به صورت پرانتزی به زیر فک خود بکشید حدودا پنج بار این کار را انجام دهید.

از حرکات استفاده کنید.سعی کنید دائما دهان و فک خود را حرکت دهید، حرکات به جلو،کناره ها مثل اینکه در حال جویدن آدامس هستید.

انگشت شست خود را از بالا بگیرید و چرخش دهید، با فشار ملایم ماساژ دهید این کار علاوه بر رد شدن گرفتگی های گردن باعث زیبایی در قسمت غب غب و گردن شما می شود.

آموزش های ساده و کاربردی سایت راز ساده

[star_rating themes=”flat”]

لطفا محبوبیت مطلب را ستاره گذارید

1 دیدگاه در n “ماساژ زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هشت =