انرژی درمانی مسیر معنویت 4.5/5 (2)

انرژی درمانی مسیر سلامتی

انرژی درمانی در مسیر معنویت


انرژی درمانی یا پرانا درمانی یکی از روشهای درمانی طب مکمل یا طب کل نگر می باشد که در آن درمان بر اساس هاله و چاکراها انجام می شود.

هر چند در سالهای اخیر افراط و تفریط هایی در کشور ما در مورد انرژی درمانی انجام شد و هر کس هر کاری انجام می داد نام انرژی درمانی به آن می دادند اما این علم یکی از روشهایی است که در درمان بیماری های جسمی و روحی نتیجه ی خوبی از آن حاصل می گردد.

قدم گذاشتن در مسیر انرژی درمانی بیشتر به جهت ساخته شدن روح و جسم خود شخص درمانگر است و تجربه ای که در درمان خود و دیگران بدست می آورد.

تعادل در کارها و حرکت در مسیر معنویت یکی از نتایجی است که هنرآموز در این راه تجربه و کسب می نماید

پرانیکی انجام می دهد هیچ مزیتی یا فضیلتی نسبت به دیگران ندارد.

درمانگری ودیعه ای است که در ذات همه  ی انسانها از طرف خداوند قرار گرفته است و با روش پرانا می توان آنرا  احیا کرد و از ان استفاده نمود.

شخصی که با انرژی درمانی آشنا می شود و از این روش استفاده می کند می تواند شعور جسمانی خود را دوباره بالا ببرد و قدم در مسیر معنویت بگذارد.

images-bin-98

مراحل رشد انسان:

بچه:             شعور جسمی        ↑

                   شعور ذهنی          ↓

انسان بالغ :    شعور جسمی       ↓

                   شعور ذهنی          ↑

انسان معنوی : شعور جسمی     ↑

                   شعور ذهنی         ↑

بچه ها بیشتر از شعور جسمی استفاده می کنند و وقتی بزرگتر می شوند به تدریج همه ی کارها را با شعور ذهن بررسی می نمایند و شعور جسمی در بزرگسالی کمتر استفاده می شود.

مثلا وقتی نوزادی را شخص غریبه ای بغل می گیرد از بوی شخص یا شنیدن صدای او یا دیدن هاله او یا چهره ی شخص متوجه می شود که پدر و مادرش نیست آن شخص و احساس غریبی می کند و از ذهن خود متوجه این موضوع نمی شود.  انسان هر قدر بزرگتر می شود می آموزد بررسی هایش را با ذهن انجام بدهد.یک انسان معنوی هم از شعور جسم و هم از شعور ذهن خود همزمان استفاده می کند و به این دلیل است که رفتار انسانهای معنوی مانند بچه ها است اما چون شعور ذهنی هم دارند بچگی نمی کنند.

امام علی (ع) بچه های یتیم را بر دوش سوار می کرده و با آنها بازی می نموده است تا احساس تنهایی نکنند.

پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها چون بیشتر به مسائل معنوی می اندیشند و به نوعی معنوی تر می شوند بعضی کارهایشان شبیه کارهای بچه ها میشود.

 در درمان پرانیکی درمانگر با دست خود بیمار را اسکن (تشخیص بیماری) می نماید و این کار کمک به بالا رفتن شعور جسمانی اش می کند.

آموزش های ساده و کاربردی سایت راز ساده

میخواهم آموزش انرژی درمانی سطح اول و سطح دوم را با تخفیف تهیه کنم

[star_rating themes="flat"]

لطفا محبوبیت مطلب را ستاره گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − چهارده =