الگو برداری یا کپی کردن 4/5 (3)

جذب ثروت موفقیت نردبان موفقیت

الگو برداری یا کپی کردن!


یکی از روشهای سریع در جذب ثروت روش الگو برداری است اگر به شکل صحیح انجام شود،می توان گفت زبان بدن و زبان رفتاری بین تمام مردم دنیا یک شکل و قراردادی است یعنی وقتی یک نفر افسرده باشد چه در چین باشد چه در ایران و چه هر کجای این دنیا و هر زبان و لهجه یک زبان بدن و رفتار مشترک دارند.
تمام افراد افسرده در لاک خود فرو می روند.چهره ی گرفته و درهم دارند و با یک نگاه می توان تشخیص داد که شخص افسرده و درگیر است.
به همین شکل شخص افسرده کافی است رفتار خود را تغییر دهد و خنده بر لبانش جاری بشود و الگوی یک انسان شاد را به خود بگیرد تا به سرعت و به سادگی حالت ناراحتی او از بین برود و با ادامه دادن این کار افسردگی اش نیز پایان یابد.

images-bin-111
هنگام تنگدستی در عیش کوش و مستی 

کاین  کیمیای هستی، قارون کند گدا  را 

برای جذب ثروت نیز همین گونه است و توصیه شده است که از آدمهای ثروتمند الگو برداری شود و در رفتار از آنها پیروی کرد تا در مدار و فرکانس جذب ثروت قرار بگیرید.
اما بعضی از افراد به غلط فقط بعضی از روش ها را از افراد ثروتمند کپی می کنند و بعد از مدتی به مشکل برمی خورند.
مثلا شخصی کسب و کار موفقی راه اندازی کرده است و ثروتمند شده است حال افراد ساده نگر فقط کارهای او را بدون توجه به تمام موارد از سر سادگی تقلید می کنند و گپی برداری می کنند.هر چه قدر ادامه می دهند خبری از کسب پول و ثروت در کار نیست.
برای این کار بهتر است قبل از الگو برداری با خود شخص ثروتمند مصاحبه شود و موارد موفقیت او را بپرسد و بعد با توجه به تمام موارد موفقیت شخص اقدام نماید.
مطلب مهم دیگر این است که نباید فقط کپی کننده و تقلید کننده بود بهتر است بعد از یادگیری و توجه به تمام جنبه های روش افراد ثروتمند در انجام کار از خلاقیت و نوآوری هم استفاده کرد.

کار نیکان را قیــــاس از خود مگیــــــر   

گر چه بـــــــاشد در نوشتن ، شیر شیر

آن  یکی شیر است  انسان می خورد 

وآن یکی شیر است کانسان می خورد

دو گروه از افراد هستند که در جذب ثروت موفقیت های بسیار عالی کسب می کنند آنهایی که اولین هستند و آنهایی که بهترین هستند.
آموزش های ساده و کاربردی سایت راز ساده

دانلود آموزش جادوی راز سادگی

[star_rating themes="flat"]

[review]

لطفا محبوبیت مطلب را ستاره گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 1 =