آموزش مراقبه 4/5 (1)

جسم،ذهن،روح مسیر سلامتی

آموزش مراقبه

سلام به کاربران و همراهان عزیز راز ساده.

مراقبه شاه کلید زندگی است.اگر قرار باشد که فقط یک آموزش را در تمام زندگی تون بیاموزید و از آن استفاده کنید به شما پیشنهاد میکنم که مراقبه را بیاموزید و دائم آن را انجام دهید.

مراقبه مانند شاه کلیدی است برای گشودن تمام درهای مسیر زندگی و با وجود آن میتوان تمام مسائل را حل نمود.

مراقبه مانند چاشنی به زندگی شما طعم و مزه خوش میدهد.

اگر میخواهید از زندگی لذت ببرید و روز به روز در هر زمینه ای پیشرفت کنید،مراقبه را بیاموزید و هر روز انجام دهید.

با انجام مراقبه درک و آگاهی نسبت به زندگی پیدا کنید،جواب سوالات خود را با انجام مراقبه دریافت کنید.

هرچقدر از مراقبه و خوبی های آن صحبت شود باز هم نمیتوان به طور کامل آن را معرفی کرد زیرا تجربه هایی که  از انجام مراقبه بدست می آید قابل بیان نیست و فقط چشیدنی است.

شما باید خودتان تجربه زیبای مراقبه را کسب کنید و از طعم و مزه عالی آن لذت ببرید.با انجام مراقبه از این همه عظمت که در وجودتان نهفته است شگفت زده خواهید شد.

قدرت هایی که در وجود شما به عنوان اشرف مخلوقات نهفته است، را با انجام مراقبه کشف کنید و از آن قدرت ها در مسیر زندگی تون استفاده کنید تا زندگی شما به شاهکاری بی همتا تبدیل گردد.

پکیج آموزش مراقبه شامل ۲۶ فایل آموزش صوتی است، که به زبان ساده و کاربردی  میتوانید با انجام تمرینات مراقبه را به شکل صحیح و اصولی بیاموزید ، از آن استفاده کنید و لذت ببرید.

در این پکیج تعداد (۱۱) مراقبه به همراه موسیقی ملایم آماده شده است تا شما از آن استفاده کنید و به آرامش برسید و از آنها در زندگی تون بهره بگیرید.

مراقبه سکوت،مراقبه تنفسی،مراقبه شفا،مراقبه خود درمانی،مراقبه آبشار نور،مراقبه عشق و دوستی،مراقبه مانترا،مراقبه دریای آرامش،مراقبه سپاسگزاری از مراقبه های آماده شده در این پکیج آموزشی است،مراقبه دود عود یکی از بهترین مراقبه ها برای درمان بیماری های لاعلاج و بیماری های روحی و روانی است به دلیل وجود انرژی بنفش الکتریکی (انرژی الهی) که به همراه توضیحات جداگانه و توضیح بنفش الکتریکی و قدرت های آن آماده شده است که برای شناخت نیروهای درون و فعال نمودن آن قدرت ها بسیار عالی است  و برای دوستانی که قصد دارند در مسیر متافیزیک قدم بگذارند و در این راه پیشرفت کنند مراقبه پرواز روح به همراه توضیحات جداگانه برای این مراقبه آماده شده است، امیدوارم از این مراقبه ها لذت ببرید.

(زندگی زیباست،بیاموزید که زیبا زندگی کنید و از این زیبایی ها لذت ببرید.)

با مراقبه چه کارهایی میتوان انجام داد؟

به طور خلاصه رسیدن به شادی و آرامش،پرورش روح،تجربه عشق حقیقی،کسب معرفت،رفع استرس،درمان انواع بیماری ها،درمان افسردگی،درس خواندن و فهمیدن و یادگیری سریع مطالب،جذب ثروت،رسیدن به اهداف و خواسته ها،بالا بردن معنویت،غلبه بر عادت های مزاحم،ترک اعتیاد،کشف استعدادهای درون،ایجاد خلاقیت و… از جمله مواردی است که میتوان با انجام صحیح مراقبه بدست آورد.

آیا برای انجام مراقبه نیاز به تحمل سختی و ریاضت است؟

خیر،به سادگی میتوان مراقبه را آموخت و انجام داد.هر چند جهت رسیدن به نتیجه باید در انجام منظم آن بکوشید و سعی کنید که روز به روز کیفیت مراقبه را بیشتر نمائید.

آیا انجام مراقبه خطر دارد و به شخص آسیب میرساند؟

خیر،انجام مراقبه هیچگونه آسیبی به شخص وارد نمیکند.انجام مراقبه بسیار لذت بخش است و شما را در مسیر مادی و معنوی رشد خواهد داد.

چه بیماری هایی را با مراقبه میتوان درمان نمود؟

در مراقبه حد و مرزی وجود ندارد و هرگونه بیماری را با مراقبه میتوان درمان کرد.البته برای بیماری های سخت و شدید باید زمان بیشتری را مراقبه انجام داد.بسیاری از افراد بیماری های لاعلاج از نظر پزشکی را هم درمان نموده اند.

اگر هیچ اطلاعی از مراقبه نداشته باشم،میتوانم از این آموزش استفاده کنم؟

بله،هر کس با هر سطح سواد و معلومات و در هر سن و سالی میتواند از این آموزش بهره بگیرد.در این مجموعه، مراقبه را صفر تا صد بیاموزید و نیاز به پیش زمینه ای ندارید.این آموزش برای دوستانی هم که اطلاعاتی از مراقبه دارد نیز میتواند مفید باشد.

آیا این آموزش برای تقویت نیروهای درون و برای انجام کارهای متافیزیکی مناسب است؟

بله،انجام مراقبه به صورت کلی برای تقویت و فعال سازی نیروهای درونی و برای انجام کارهای متافیزیکی مناسب است البته دو مراقبه اختصاصی برای  این موارد در آموزش برای شما عزیزان آماده شده است،مراقبه پرواز روح و مراقبه با دود عود.

چگونه این پکیج آموزشی را تهیه کنم؟

دانلود آموزش مراقبه

از قسمت پرداخت با درگاه پرداخت مبلغ را واریز و همان موقع دانلود بفرمایید.ایمیلی هم برای شما ارسال میگردد که لینک دانلود در آن ایمیل هست.

اگر در پرداخت اینترنتی مشکلی داشتید مبلغ مورد نظر را به شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۰۰۱۲۲۱۱۵۵ به نام اکبر شیرزادخانی کارت به کارت کنید و شماره پیگیری پرداخت را به شماره همراه ۰۹۱۳۸۳۱۰۸۸۹ پیامک نمایید تا فایل های این آموزش برای شما در تلگرام یا واتزآپ به انتخاب شما ارسال گردد.

((با مراقبه ذهن آرام و روح بیدار میگردد.))

((دوست عزیزم تو به عنوان اشرف مخلوقات توانایی های زیادی داری و میتوانی خالق زندگی خودت باشی.))

((با مراقبه توانایی هایت را کشف کن و آنها را به کار بگیر،زندگی ات را تغییر بده و زیبا، شاد و آرام زندگی کن))

به قول مولانا:

آب کم جو،تشنگی آور به دست

تا بجوشد آب، از بالا و پست

در مراقبه خلاء ذهنی ایجاد میگردد.در این حالت روح فعال میشود.در این لحظه چنان لذتی را احساس و درک خواهید کرد که با تمام دنیا عوض نمیکنید.لذتی که تمام بزرگان و عرفا تجربه کرده اند و ادعا دارند که با هیچ چیز دیگر در دنیا عوض نخواهند کرد.لذتی که قابل وصف نیست و فقط باید تجربه کرد،لذتی که باید چشیده شود.

آموزش های ساده و کاربردی سایت راز ساده

تقدیم به شما عزیزان با احترام

اکبر شیرزادخانی

لطفا محبوبیت مطلب را ستاره گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − پنج =